cesta za pohárem

13. října 2007 v 20:54 | Kristýna Lundová
Do plavání už chodím 5 let a pořád mě to baví měla jsem už tolik úspěchů,že mám doma plnou poličku medailí, ale pořád se mi nesplnil sen vyhrát pohár. Proto jsem si řekla v roce 2006 ,že bych ten pohár mohla vyhrát. V tom roce mi to zrovna šlo a plavalo mi to. Jelikož bylo týden před závodami tak jsem si řekla že dám všechno do toho,aby to vyšlo.Celý týden jsem chodila poctivě do plavání,makala jsem a cítila jsem,že mi to jde. Závody se konali na mém oblíbeném bazéně TJ Tesla Lesná.Když jsem přišla na bazén měla jsem se jít rozplavat, skočila jsem do vody a plavala. Bylo po rozplavání a přišla disciplína 100prsa což byla moje trať na,kterou by to mohlo vyjít. Přišel čas startu,stoupli jsme si na blok a skočili jsme do vody. Já jsem plavala osto šest. Byla jsem druhá,ale do konce bylo ještě daleko tak jsem ještě zabrala a do konce jsme doplavali skoro zároveň. Po závodě jsem netrpělivě čekala jak to dopadlo. Šla jsem se podívat na výsledky a já byla první byla jsem tak šťastná,že to vyšlo. Přišel můj druhý závod 100motýl a já si řekla,že když to vyšlo po prvé tak,že by to mohlo vyjít ještě jednou. Bylo před závodem stáli jsme před tim blokem a skočili do vody. Po 25m jsem byla skoro poslední,ale já jsem se nevzdávala zabrala jsem a dohnala zbytek,do konce jsem doplavala první. Po druhé jsem si stoupla na první stupínek a dostala 2 pohár. Byla jsem šťastná jak nikdy předtím. Od té doby mám doma 2 poháry za 100prsa a 100motýl.