DETEKTIVKA

13. října 2007 v 19:02 | Ondřej Nagy
Po ukončení druhého ročníku k nám o prázdninách přijely sestřenice Lucka a Týna. Řekli jsme si, že půjdeme na nebezpečnou výpravu kolem hřbitova, k rybníku plnému splašek a nakonec okolo Škrejblíku do jakési chatrče nad ním.
Moji sestru Martinu s mladší sestřenicí Kristýnou jsem nechali u polní cesty k rybníku a sami jsme se vydali kolem hřbitovní zdi. U hromady odpadku jsem narazili an mrtvou krysu, jejíž kosti čouhaly z těla ven. Lucka začala pištět, rychel jsem ji zacpal ústa, protože kolem zrovna jel nějaký ,,chlapík" na motorce. Ze strachu jsem se rozběhli k blízkému lesíku. Až tam jsem si oddechli a poté jsem vyšli k rybníku ze splašek a zhnilých jablek. Vypuzeni zápachem jsem si to namířili k holkám, abychom mohli jít do chaty. Jenže děvčata nikde. Co teď?
Začali jsme volat, křičeli jsem jako na lesy. Nikdo se však neozýval. Hledali jsem všude možně, až jsme došli k chaloupce, kde jsme zahlédli zmíněného muže. Napadlo nás, že by je mohl přepadnout nebo něco takového. Tato myšlenka nás brzo opustila, protože příbuzná navrhla, že mohou být doma. S napětím jsme se rozběhli k domovu. Uřícení jsem doběhli domů a hádejte, koho tam nenajdeme? Holky!
Byly to nervy, ale vydržel jsem to. Takové dobrodružství už nechci zažít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama