Listopad 2007

DIDDLÁCI

24. listopadu 2007 v 10:38 | Kristýna Lundová |  diddli
DÍDDLÁCI

VYHLAŠUJI SONC

24. listopadu 2007 v 10:13 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
VYHLAŠUJI SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ COLORFULLKU
TADY MÁTE 5 COLORFULLEK,KTERÉ MŮŽETE VYBARVIT A ODESLAT MI NA E-MAIL K.LUNDOVA@CENTRUM.CZ UŽ SE TĚŠÍM S POZDRAVEM ŽELWUŠKA.
1.
2.
3.
4.
img220/7049/4112905ug5.jpg
5.
img224/2108/3038244ln1.jpg

DOPISNÍ PAPÍRY

19. listopadu 2007 v 15:13 | Kristýna Lundová |  dopisní papíry
DOPISNÍ PAPÍRY

ROZVRH RODIN 2

19. listopadu 2007 v 15:12 | Kristýna Lundová |  rozvrh hodin
DALŠÍ ROZVRHY HODIN

WELKOMKY

19. listopadu 2007 v 15:11 | Kristýna Lundová |  welkomky
WELKOMKY

BLOG DO MODRA

19. listopadu 2007 v 15:10 | Kristýna Lundová |  Něco pro tvůj blog
BLOG DO MODRA

BLGO DO ZELENA

19. listopadu 2007 v 15:09 | Kristýna Lundová |  Něco pro tvůj blog
BLOG DO ZELENA

BLOG DO ŽLUTA

19. listopadu 2007 v 15:09 | Kristýna Lundová |  Něco pro tvůj blog
BLOG DO ŽLUTA

BLOG DO RŮŽOVA

19. listopadu 2007 v 15:08 | Kristýna Lundová |  Něco pro tvůj blog
BLOG DO RŮŽOVA

HLASUJTE PROSÍM PRO MĚ

11. listopadu 2007 v 18:02 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
PROSÍM PROSÍM HLASUJTE PRO MĚ.
DÍKY MOC PŘEDEM ŽELWUŠKA.

Pomáda

11. listopadu 2007 v 15:41 | Kristýna Lundová |  Filmy
POMÁDA
Pomáda - Grease
Typ filmu: muzikál, romance

Rok výroby: 1978

Režie: Randal Kleiser

Hrají: Michael Biehn , John Travolta , Olivia Newton-John , Stockard Channing , Dinah Manoff , Lorenzo Lamas , Andy Tennant , Jeff Conaway , Barry Pearl , Frankie Avalon , Edd Byrnes , Sid Caesar , Jocko Marcellino , Frederick 'Dennis' Greene , Jon 'Bowzer' Bauman , Lennie Baker , Johnny Contardo , Dick Patterson , Eddie Deezen , Dennis Daniels , Larry Dusich , John Robert Garrett , Daniel Levans , Greg Rosatti

Popis: John Travolta přesvědčí o svých kvalitách a univerzálnosti v hlavní roli této atraktivní filmové verze divadelního šlágru. Olivia Newton-John, která hraje Sandy - naivní Travoltovu lásku, se zde představí ve svém filmovém debutu. I mezi dalšími účinkujícími objevíte celou řadu známých jmen. "POMÁDA" je stoprocentní muzikál, který není jen nostalgickým ohlédnutím za jedním pohodovým desetiletím. Je to hold muzice plné energie a napětí - hold éře rock´n´rollu.

děsnej doják

11. listopadu 2007 v 15:23 | Kristýna Lundová |  Filmy
Originální název: Date Movie
Motto: Je to o lásce, romantice a podobných hovadinách... :o)

Typ filmu: Komedie


Rok výroby: 2006

Hrají: Alyson Hannigan , Sophie Monk , Jennifer Coolidge , Carmen Electra , Eddie Griffin , Judah Friedlander , Scott Bridges , Josh Meyers , Edward Moss , Michael F. Brooks , Worthie Meacham , Jeff Danoff

Popis: "Hlavní postavou příběhu je Julia Jones, jejíž přízvisko je kombinací jmen herecké superstar Julia Roberts a fiktivní filmové postavy Bridget Jones. V samotné postavě se pak tyto dvě dámy, které publikum rádo sleduje v zamilovaných situacích, prolínají. "Jednu věc víme o Julii jistě - ať se ji snažíte srazit na kolena sebevíce, nikdy nezlomíte jejího ducha," říká režisér Aaron Seltzer. "Věří v opravdovou lásku a přes to prostě nejede vlak."
Jedním z filmů, jejichž dějové prvky se ukázaly být vhodnou předlohou šťavnaté parodie, byl komerční trhák Moje tlustá řecká svatba. Obdobné potíže při hledání pana Pravého způsobuje rodina také Julii v DĚSNÝM DOJÁKU - její rodiče vyžadují, aby si našla někoho, kdo má stejné kořeny. A vzhledem k tomu, že její rodina dává úplně novou dimenzi slovu multikulturalismus - otec je Afroameričan, matka indiánka a sestra Japonka - není tento úkol nijak snadný. Julie zkrátka nemůže vyhovět všem.
Julie se upíná k ideálu opravdové lásky a tu nachází v muži jménem Grant Funkyerdoder, jehož filmaři pojmenovali na počest herce Hugha Granta a fiktivní postavy z filmů Fotr je lotr a Jeho fotr, to je lotr Grega Fockera. Z filmu Fotr je lotr si vypůjčili také americké rodiče velmi britsky založeného Granta - Bernieho a Roz, které původně ztvárnili Dustin Hoffman a Barbora Streisand. Než se Julii podaří najít v Grantovi lásku, hledá odbornou pomoc u schůzkologa Hitche, který je narážkou na loňskou komedii s Willem Smithem. Ten jí pomůže podstoupit úpravy zevnějšku, známé z pořadů typu "Vypadáš skvěle".
Archetypální postavou bývalé přítelkyně hlavního mužského hrdiny je v tomto filmu Andy v podání Sophie Monk. Tento motiv si film vypůjčil z komedie Svatba mého nejlepšího přítele, v němž si obdobnou postavu zahrála Cameron Diaz. Šílené autorské duo Aaron Seltzer a Jason Friedberg, které tvořilo třetinu scénáristického týmu úspěšné parodie Scary Movie: Děsnej biják, chce svým novým filmem DĚSNEJ DOJÁK potěšit všechny lidi, kteří romantické komedie milují - a také všechny ty, kteří je nenávidí.

Scary movie 4

11. listopadu 2007 v 15:16 | Kristýna Lundová |  Filmy

Scary Movie 4

Scary Movie 4" Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4!" Tolik úvodní upoutávka k filmu. Jaké jsou ale skutečné dojmy?
Scary Movie 4Neuctivější? Ano. Vtipnější? Znáte tu o opakovaném vtipu? Děsivější? Ale, no tak :-) Když k tomu všemu přidáte slabé herecké výkony, tak to je Scary Movie 4. Ani angažmá Leslie Nielsena to nevylepšilo. Výstup, kde paroduje Mr. Bushe a dále "nahý" Bílý dům, patří sice k těm několika málo vtipným pasážím, ale stejně mi nejde do hlavy, proč se na tomto filmu podílel.
Scary Movie 4Scary Movie 4 už není jen opakování dávno profláknutých vtipů. Je to prostě hrůza. Co měla třeba znamenat ta závěrečná scéna v TV show? Nemám slov. Jenom zírám, kam až to zašlo. A přitom první díl serie byl tak povedený. Scény z jiných filmů jsou často zkopírovány tak, jak byly. Tudíž už nejde ani tak o parodii, ale film slepený z jiných filmů. Vtip se někam vytratil.
Scary Movie 4A o jaké filmy se tentokrát staly terčem "posměchu"? Především je to Válka světů, která tvoří ústřední děj. Dále tady máme postavička z filmu Nenávist a nakonec se dvě hrdinky z nenadání dostanou do Vesnice. Co mají tyto filmy společného? Nejsou to komedie! Když jsou pak parodovány bez jakéhokoliv přidání vtipu, zkrátka v tipné být nemohou. Najdou se tu i scény z dalších filmů, jako třeba Million Dollar Baby, ale ty už netvoří podstatnou část.
Scary Movie 4Dalším problém jsou okopírované scény z třetího, úspěšnějšího, dílu. Pochválit lze snad jen únosnou délku 83 minut. Co dodat? Doufejme, že už žádné Scary Movie 5 nebude, protože tento nápad byl vyčerpaný už po svém druhém pokračování.
Scary Movie 4 (Scary Movie 4)

Scary movie 3

11. listopadu 2007 v 15:10 | Kristýna Lundová |  Filmy
bbk_color_link="green"; //]]> Scary Movie 3 - Scary Movie 3 Motto: Možná přijde i Majkl Džeksn! Typ filmu: komedie Rok výroby: 2003 Režie: David Zucker Hrají: Regina Hall , Pamela Anderson , Jenny McCarthy , Charlie Sheen , Simon Rex , Jeremy Piven , Anna Faris , Anthony Anderson , Denise Richards , Queen Latifah , Leslie Nielsen , Ja Rule , Jeremy Piven , Drew Mikuska , Darrell Hammond , Dexter Bell , Dame Lee , Doron Bell , Ajay Naidu , Jim Bremner , Phil Dornfeld , Eddie Griffin , Edward Moss , Dee Jay Jackson , D.L. Hughley , George Carlin Popis: Cindy Campbell úspěšně dokončila školu a pracuje jako televizní redaktorka a moderátorka. V rámci investigativní žurnalistiky se setkává s opravdu záhadnými případy: odhaluje zvláštní kruhy v obilí, objevuje mimozemské tvory, řeší problém kruhu na smrtících videokazetách, potkává se s dětmi s podivnýma očima, dokonce dojde i k záhadnému setkání s Michaelem Jacksonem?! A aby toho nebylo málo, dozví se, že ona je ta vyvolená, která musí pomoci americkému prezidentovi zachránit Spojené státy americké a tím samozřejmě celý svět před invazí zlých a ošklivých vetřelců z vesmíru. Scary Movie 3 si tentokrát utahuje z nejúspěšnějších filmů posledních let jako jsou Pán prstenů, Harry Potter, Kruh, 8 Mile, Matrix ale i Znamení, či hororové drama Ti druzí. Vedle osvědčeného hereckého obsazení vás čeká ve vedlejších rolích mnoho hollywoodských hvězd. Možná se i objeví hvězda pop music Michael Jackson!

Scary movie 2

11. listopadu 2007 v 15:05 | Kristýna Lundová |  Filmy

Scary Movie 2

Příběh se točí kolem tajemného domu. Tam je na víkend pozvána skupina studentů vysoké školy, pod záminkou výzkumu spánku. Nemá cenu (a neříkám to, proto, že jsem líný, i když tedy jsem) příliš se zaobírat se příběhem protože jde o směsici několika (možná desítek) nejrůznějších filmových ať už klasický nebo novodobých hitů. Stejně jako v jedničce byl "ústředním" motivem Vřískot, tak ve Scary Movie 2 je to Zámek hrůzy. Kromě toho, zde zachytíte odkazy (někdy hodně velké) na mnoho jiných filmů. Ať už je to Vymítač ďábla, Muž bez stínu, hele vole, kde mám káru, Charlieho Andílky nebo Nezvratný osud. Kromě toho Děsnej Biják v některých chvílích paroduje svého předchůdce. Tedy pokud si chcete určité narážky skutečně vychutnat, tak by nebylo od věci shlédnout některé klasické horory. Ovšem i bez této "průpravy" se určitě pobavíte. Scary Movie 2 z valné části zesměšňuje filmy novějšího data…
//

Scary movie 1

11. listopadu 2007 v 14:41 | Kristýna Lundová |  Filmy

Scary movie 1

Scary Movie: Děsnej biják - plakát
Připoutejte se, protože salva gagů, fórků a různých vychytávek se na vás začne valit již od začátku filmu. Po zhlédnutí prvních pěti minut vám musí být jasné, že Scary Movie nemůžete brát dvakrát vážně, a také to není jeho účel. Pokud má tento film nějaké poselství, kromě parodie známých hororů, pak je to pobavit. I kdybyste byli kdovíjací morousi, během filmu minimálně jednou vyprsknete smíchy. Humor je nový a neokoukaný, i když místy až zbytečně brutální. Ve filmu, jehož základní kostrou je příběh z Vřískotu, poznáte i narážky z jiných, jako například Tajemství loňského léta, Záhada Blair Witch a dokonce i Matrix. Scary Movie patří do kategorie filmů, u kterých se nemusí moc přemýšlet a jsou spíše na odreagování a pobavení.

Základní informace

Český název: Scary Movie
Originální název: Scary Movie
Česká premiéra: 4. ledna 2001 (před 1934 dny)
Světová premiéra: 7. července 2000 (před 2116 dny)
Natočeno: USA ,2000
Režie: Keenen Ivory Wayans
Scénář: Marlon Wayans, Shawn Wayans, Buddy Johnson, Phil Beauman, Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Kamera: Francis Kenny
Hrají: Shawn Wayans, Marlon Wayans, Cheri Oteri, Shannon Elizabeth, Anna Farris, Jon Abrahams, Lochlyn Munro, Regina Hall, Dave Sheridan, Dan Joffre, Carmen Electra, Kurt Fuller, David L. Lander
Přístupnost: přístupný
Délka: 89 minut
Žánr: parodie
Scary Movie: Děsnej biják
//

4.BLESKOVKA

8. listopadu 2007 v 14:45 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
JE TU DALŠÍ BLESKOVKA A TO 4
1.JAK SE MÁŠ?
2.VÍŠ KDO PRVNÍ VYLETĚL NA MĚSÍC?
3.VÍŠ KDO BYL PRVNÍM PREZIDENTEM ČESKOSLOVENSKA?
4.DĚLÁŠ TADY PRVNÍ BLESKOVKU?
5.MÁŠ SESTRU NEBO BRATRA?
6.KOLIK MU NEBO JÍ JE LET?
7.KOLIK JE TOBĚ LET?
8.CO CHCEŠ NA DIPLOM?

Návštěvnost od 8.10.2007 - do 4.11.2007

7. listopadu 2007 v 15:43 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (8.10.2007 - 14.10.2007) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 0
Sobota: 0
Nedele: 20

Celkem: 20
Navstevnost za minuly tyden (15.10.2007 - 21.10.2007) je:
Pondeli: 22
Utery: 29
Streda: 32
Ctvrtek: 12
Patek: 13
Sobota: 9
Nedele: 6

Celkem: 123
Navstevnost za minuly tyden (22.10.2007 - 28.10.2007) je:
Pondeli: 6
Utery: 1
Streda: 4
Ctvrtek: 2
Patek: 2
Sobota: 2
Nedele: 5

Celkem: 22
Navstevnost za minuly tyden (29.10.2007 - 4.11.2007) je:
Pondeli: 4
Utery: 5
Streda: 0
Ctvrtek: 3
Patek: 5
Sobota: 3
Nedele: 1

Celkem: 21

Vyhlášení 3.BLESKAJDY

7. listopadu 2007 v 15:24 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
1.MÍSTO JE PRO MATY
2.MÍSTO JE PRO KIKINKU
3.MÍSTO JE PRO ONNDY
4.MÍSTO JE PRO GABČU
5.MÍSTO JE PRO WERČU
BLAHOPŘEJI VAM VŠEM A DĚKUJI ZA ŮČAST

Horsefeathers kšiltovky

5. listopadu 2007 v 14:59 | Kristýna Lundová |  Značkové oblečení