Březen 2008

HLASUJTE PROSÍM PRO MĚ V IN - OUT

31. března 2008 v 19:52 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
AHOJKY LIDIČKY TEDKA NEMÁM MOC ČASU MUSÍM SE UČIT DO ŠKOLY A NEMÁM MOC ČAS SEM CHODIT ALE MÁM NA VÁS PROZBU ABYSTE PRO MĚ PROSÍM HLASOVALY IN - OUT JSEM TAM JAKO ŽELWUŠKA A JE TO NA http://kuknise.blog.cz/0803/1-kolo-in-out#komentare TADY TÉ STRÁNCE TAK PLS HLASUJTE ABYCH NEVYPADLA BUDU VÁM MOC VDĚČNÁ.N DÍKY PŘEDEM.
TAK HLASUJTE PROSÍM.

50.DIPLOM

28. března 2008 v 14:14 | Kristýna Lundová |  moje diplomky
DALŠÍ DIPLOM ZA ÚČAT V SONB.

49.DIPLOM

28. března 2008 v 14:11 | Kristýna Lundová |  moje diplomky
DALŠÍ DIPLOM TAKY JE MOC HEZKEJ DÍKY.

48.DIPLOM

28. března 2008 v 14:07 | Kristýna Lundová |  moje diplomky
DNESKA JSEM DOSTALA DIPLOM TAKOVEJ NEOBVIKLEJ PROTOŽE TO JE ROZVRH.
JE OD GABČI A JE MOC HEZKEJ DÍKY GÁBÍKU.

Vyhlášení 15.Bleskovky

28. března 2008 v 10:52 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
Na 1.místě se umístila Denča.
Na 2.místě se umístila Denizka.
Na 3.místě se umístila leny.
Na 4.místě se umístila Maty.
Na 5.místě se umístila KTL.
doufám že diplomky se vám budou líbit do komentářů pište jestli se vám líbí diplomky.

ZDAREC LIDIČKY - ZÁHLAVÍ NA BLOG

24. března 2008 v 17:13 | Kristýna Lundová |  Moje výtvory
AHOJKY LIDIČKY KDYŽ SE PODÍVÁTE TROCHU NÍŽ TAK TAM JE ČLÁNEK ŽE DĚLÁM ZÁHLAVÍ TAK PIŠTE BUDU RÁDA.
STAČÍ KDYŽ DO KOMENTÁŘU NAPÍŠETE :
1.přezdívka
2.váš blog
3.co na záhlaví obrázky + text (např.. hillary duff ,nějakou colorfullku atd..)
4.a do jaké barvy by to mělo být
tak to je všechnoa pište do komentářu.

47.DIPLOM

24. března 2008 v 16:27 | Kristýna Lundová |  moje diplomky
DNESKA JSEM DOSTALA DALŠÍ DIPLOM JE TAKY MOC HEZKEJ DÍKY MOC.

46.DIPLOM

24. března 2008 v 16:26 | Kristýna Lundová |  moje diplomky
AHOJKY JSEM DOSTALA DIPLOM ZA BLESKOVKU TADY JE
HEZKEJ ŽE JJ MĚ SE TEDA HROZNĚ LÍBÍ DÍKY MOC.

17. BLESKOVKA

23. března 2008 v 19:24 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
A mám tu pro vás další bleskovku, tentokrát tak trošku se zaměřením na cigarety a kouření... Prosím vás, aby jste odpovídali podle pravdy, já to na vás práskat nebudu... =)
Varování: TATO ANKETA JE PRO TY, CO KOUŘÍ...
1) Kolik je ti let?
2) Kolik cigaret denně?
3) Jak dlouho kouříš?
4) Víš, že kouření škodí zdraví? A vadí ti to?
5) Přemýšlíš, že přestaneš?
6) Proč kouříš?

16.BLESKOVKA

23. března 2008 v 8:46 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
AHOJKY A MÁME TU DALŠÍ BLESKOVKU A TO UŽ 16.
1.LÍBÍ SE TI MUJ BLOG?
2.NA DIPLOM BUDE TA COLORFULLKA CO JEDOLE JJJ.
3.JAK SE MÁŠ?
4.TĚŠÍŠ SE NA ZÍTŘEK?
5.TAK PAPAPA A JÁ SE PAK OZVU JJ.

VYHLÁŠENÍ 14.BLESKOVKY

22. března 2008 v 21:27 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
TAKŽE TADY MÁME VÝSLEDKY 14.BLESKOVKY.
NA 1.MÍSTĚ SE UMÍSTILA LENY.
NA 2.MÍSTĚ SE UMÍSTILA DENIZKA.
NA 3.MÍSTĚ SE UMÍSTILA VVEELLUUSSKKAA.
NA 4.MÍSTĚ SE UMÍSTILA MÁJA.
NA 5.MÍSTĚ SE UMÍSTILA KTL.
NA 6.MÍSTĚ SE UMÍSTILA MIIMA.
DO KOMENTÁŘU PIŠTE JAK SE VÁM LÍBÍ DIPLOMKY.

15.BLESKOVKA

22. března 2008 v 21:13 | Kristýna Lundová |  Bleskovky a Soutěže
AHOJKY A MÁME TU DALŠÍ BLESKOVKU UŽ 15.
1.JAK SE MÁŠ?
2.MÁŠ RÁD/A VELIKONOCE?
3.NA DIPLOM BUDE TEN OBRÁZEK CO JE NAHOŘE JO.
4.NEVADÍ?
5.TAK PAPA A JÁ PAK NAPÍŠU JO.

45.DIPLOM

22. března 2008 v 21:05 | Kristýna Lundová |  moje diplomky
TENTOKRÁT KLIKAČKA OD WARWINEK DÍKY MOC JE SUPER
JEŠTĚ JEDNOU JE SUPER DÍKY.

44.DIPLOM

22. března 2008 v 21:00 | Kristýna Lundová |  moje diplomky
DNESKA JSEM DOSTALA DALŠÍ DIPLOM OD WARWINEK.
Scroll
JE HEZKEJ DÍKY WARWINKY.

ZÁHLAVÍ NA PŘÁNÍ

22. března 2008 v 20:55 | Kristýna Lundová |  Moje výtvory
AHOJKY LIDIČKY DĚLÁM ZÁHLAVÍ NA PŘÁNÍ ALE KDYŽ VÁS BUDE HODNĚ A NEBUDU STÍHAT TAK SI MUSÍM DÁT PAUZU JJ ALE JINAK VÁM UDĚLÁM JJ.
STAČÍ KDYŽ DO KOMENTÁŘU NAPÍŠETE :
1.přezdívka
2.váš blog
3.co na záhlaví obrázky + text (např.. hillary duff ,nějakou colorfullku atd..)
4.a do jaké barvy by to mělo být
tak to je všechnoa pište do komentářu.

MOJE ZÁHLAVÍ

22. března 2008 v 20:53 | Kristýna Lundová |  Moje výtvory
TAK DOUFÁM ŽE SE VÁM MOJE ZÁHLAVÍ BUDOU LÍBIT A DO KOMENTÁŘU PIŠTE JAK SE VÁM LÍBÍ JO.

SUPER PÍSNIČKA OD ŠMOULU

22. března 2008 v 8:57 | Kristýna Lundová |  Šmoulové
TAK CO JAK SE VÁM LÍBI.

ŽIVOT S LOUIEM

21. března 2008 v 21:35 | Kristýna Lundová |  Jetix
Dospívání je vždy plné problémů. Pro umělce Louie Andersona se ale jedná o období, na kterém postavil svou úspěšnou kariéru v oblasti komedie. V ŽIVOTĚ S LOUIEM jsou Andersonovy výstupy prezentovány tak, jak to dokáže pouze a jen animovaný film. ŽIVOT S LOUIEM byl inspirován Andersonovým dětstvím. Je plný zábavných historek zabývajících se úspěchy a neúspěchy poněkud neklidného chlapce vyrůstajícího v moderním světě.
Už v osmi letech je malý Louie neobyčejně bystrý a svou rodinu proto pozoruje s určitým sarkasmem. Jeho malý svět tvoří početná rodina, jíž vévodí jeho máma, která žehlí vše, co kdo napáchá, a také jeho otec, válečný veterán, jenž nechápe, proč se život neřídí stejně pevnými pravidly jako armáda. Louieova rodina, přátelé a sousedé představují pro Louieho svět plný prapodivných kontrastů. Ať už jde o úplné maličkosti a nebo o skutečné problémy, jsou všechny příhody v tomto seriálu okořeněny typicky Andersonovským humorem. Dospělý Louie Anderson navíc divákům v každé epizodě nabízí spojení legrace a citlivého přístupu.

ŽIVOT S LOUIEM je bouřlivý a nepředvídatelný. Nikdy není nudný. Nenapravitelný a zároveň naprosto neodolatelný Louie mění každodenní život na příběh plný dobrodružství.
TŘI KAMARÁDI A JERRY

21. března 2008 v 21:26 | Kristýna Lundová |  Jetix
"Tři kámoši a Jerry" je nový komediální seriál o čtyřech desetiletých chlapcích, kteří dělají vše pro to, aby už konečně dospěli. Jerry je ve městě teprve velmi krátce. Má spoustu výborných nápadů, pomocí kterých se chce dostat do místní party, která si říká "Tři kámoši " - mezi Franka, Thomase a Erika. Na první pohled se sice může zdát, že si pořád jenom užívají, ale ve skutečnosti je život těchto kluků plný vzdoru, přehánění a chvástání se tím, kolik stupňů má čí převodovka. No a nesmíme pochopitelně zapomenout ani na "Holky", které naše "Kámoše" permanentně fascinují. Problém ovšem je, že tahle děvčata, jejichž skupinku vede Frankova sestřenice Linda, potlačí každý jejich případný pokus o cokoli už v zárodku. Linda je totiž o rok starší, a tak "na ty malé chlapečky nemá prostě a jednoduše čas" - dává totiž přednost starším klukům. Linda je hodně ostrá holka, která moc dobře ví, co na chlapy platí, přičemž faktem je, že ve většině případů vystačí s prachobyčejným leskem na rty. Tím kluky nadchne, ale zároveň je i okamžitě zažene - kdo by se chtěl nakazit holčičími bacily, no ne? Linda má dvě nejlepší kamarádky, se kterými je prakticky pořád. Jmenují se Mimmi a Tess. Faktem ovšem je, že Mimmi a Tess jsou spíš s Lindou než ona s nimi, protože právě Linda je tou z nich, která o všem rozhoduje. Mimmi ale má v zahradě bazén a Tess má zase toho nejkrásnějšího bráchu na světě …

POWER RANGERS - MYSTIC FORCE

21. března 2008 v 21:24 | Kristýna Lundová |  Jetix
Před krátkou dobou tu byla dimenze plná úžasných kouzel. Ale pak se temnota dostala k moci a začal velký boj. Armáda Nemrtvých vedená mocným válečníkem - Morticonem, se rojila po zemi a zaměřila svůj zrak na lidský svět. Vše vypadalo beznadějně, když malá skupinka statečných a skutečných kouzelníků vyšla vstříc nepřekonatelnému osudu. Bojovali statečně. Zahnali zlo zpět od lidského světa. A poté nejmocnější kouzelník ze všech - Leanbow vyřkl kouzlo a poslal armádu do Podzemí. Zapečetil temnotu uvnitř obří brány na věčnost. Zlo zmizelo z povrchu země. Ale s velkou výhrou přichází i velká ztráta. Lidský svět se nikdy nedozvěděl o velkém boji nebo o obětováních, které se uskutečnily za jejich záchranu před destrukcí.
V přítomnosti, velká kouzelnice Udonna požaduje pomoc pěti teenagerů, kteří jsou předurčeni stát se Power Rangers Mystic Force, aby bojovali proti Nemrtvé armádě, která nyní uprchla. Strážci cvičí své magické schopnosti v tajném háji nazvaném Rootcore v kouzelné realitě. Xenotome garantuje Strážcům přístup ke kouzlům, když si uvědomí důležitou životní lekci.
V průběhu velkého boje strana dobra připravila útok proti jednotkám temnoty. Lenabow se připravil čelit sám Pánovi, ale byl transformován v Koragga, Rytířského Vlka. Statečný rytíř jménem Daggeron přísahal ochraňovat Bowena - syna Leanbowa a Udonny. Daggeron byl napaden svým přítelem - Calindorem. Oba bojovali, ale jejich kouzla se propojily a zanechaly je oba zakleté.
Poté, co byl Morticon zničen, Necrolai našla zkamenělou mumii, ze které se stal Imperious. Strážci našli kouzelnou lampu, která je domovem velkého džina Jenjiho, který jim pomáhá v boji protii zlu. Použitím svého bývalého života jako Calindor, se Imperious pokusil infiltrovat k Power Rangers. Daggeron se objevil právě včas, aby je zachránil jako legendární Solaris Rytíř.
Když Imperious ukradl Jenjiho, aby si přál, aby Power Rangers nikdy neexistovali, Strážci museli přesvědčit Tribunál Kouzel a ten jim garantoval sílu Legendárních Válečníků. Mezitím si Koragg začal vzpomínat na svou minulost Leanbowa a je odhaleno, že Nick je vlastně Bowen. Nick musí přijmout svůj osud a jako Osvícený objevit spojení k Fire Heartovi, aby se utakl s novou výzvou - Deseti Terory Podzemí.
Jak se počet Terorů snižoval, Pán převzal tělo nic netušícího Matoomba, o kterém Vida zjistila, že má ryzí srdce. Ke zničení všech kouzel jde Pán za císařovnou všeho dobrého kouzla - Mystickou Matkou. Leanbow a Daggeron mu jdou čelit, ale přichází příliš pozdě a Daggeronova předtucha o jeho smrti se stává realitou. Pán vysaje všechnu dobrou sílu z našich hrdinů. Nyní bezmocní, dokáží Power Rangers ochránit budoucnost
http://farm1.static.flickr.com/57/168365807_0aeff907f3.jpghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/6f/Chip.png/180px-Chip.pnghttp://www.freewebs.com/rangermaster/Blah.bmphttp://mysticyellowaly.files.wordpress.com/2007/12/firass-dirani.jpghttp://www.powerrangers-sentai.com/images/prmf-1.jpghttp://www.starstore.com/acatalog/power-rangers-bikes-l.jpg